Možná ani nevíte jak vypadá den našeho specialisty na cestách. Ještě před cestou musí proběhnout poslední nezbytná kontrola vzorků a materiálů a může se vyrazit. Hlavně nezapomenout na vizitky! Bez termohrnku s kávou by to také nešlo.

Kdesi v jižních čechách

„Na jaru miluji tato rána, kdy je vše ještě tiché a člověk se může kochat východem slunce. S přicházejícím létem se postupně rozednívá dříve a dříve a mohu vstávat opravdu brzy“. Říká David.

„Jsou to okamžiky, ve kterých si uvědomuji opravdovou svobodu ve své práci a mohu se o samotě připravit na všechny ty schůzky, telefonáty a maily, které mne čekají v průběhu dne.“ Dodává.

Nezbytné dotankování

Večerní návraty domů jsou neméně optimistické, je třeba dotankovat nádrž auta, aby bylo připraveno na další jízdu. Není neobvyklé se tak potkat s kolegy obchodníky, kteří se také vracejí z cest ke svým zákazníkům. Vždy prohodíme pár slov, někdy si vyměníme vizitky a občas je to i začátek nových přátelství.

„Mám takový zvyk volat vždy půl hodiny od domu a zjišťovat co bude k večeři. Přeci jen není na cestách pokaždé čas si zajít na plnohodnotný oběd a tak teplá večeře je příjemnou tečkou za dalším úspěšným dnem.“ Líčí svůj pravidelný rituál.